“Maple Leafs” līderi vēlas palikt komandā, ĢM vēl nav pieņēmis lēmumu

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Toronto “Maple Leafs” vadošie spēlētāji pēcsezonas intervijās izrādījuši vēlmi palikt klubā arī nākotnē.

“Maple Leafs” vadošais vārtu guvējs Ostons Metjūzs, kurš šovasar var parakstīt jaunu līgumu, atklāja, ka vēlas palikt komandā arī ilgtermiņā un gribētu pagarināt līgumu pirms jau šajā starpsezonā. Jāpiemin, ka uzbrucējs kļūs par neierobežoti brīvo aģentu pēc nākamās sezonas.

Līdzīgi izteicās arī uzbrucējs Viljams Nīlanders, kurš arī pēc nākamās sezonas kļūs par neierobežoti brīvo aģentu.

Tikmēr uzbrucējs Mičs Mārners pauda vēlmi turpināt spēlēt “Maple Leafs” un nevēlējās spekulēt par iespējamu maiņas darījumu. Hokejista līgums noslēgsies pēc aiznākamās sezonas un pēc 1. jūlija klubs nedrīkst Mārneru bez spēlētāja piekrišanas.

Tikmēr komandas kapteinis Džons Tavaress atklāja, ka ir apņēmies palikt Toronto. Uzbrucējs jau šobrīd nedrīkst tikt aizmainīts bez piekrišanas. Tāpat, Tavaress pieminēja, ka ļoti nopietni uztver kapteiņa pienākumus.

Neierobežoti brīvie aģenti Noels Ačiari un Lūks Šens pauda vēlmi palikt komandā, taču Raiens O’Railijs vēl nesteidzās pieņemt lēmumu, kaut gan piebilda, ka Toronto ir apbrīnojama organizācija.

Visbeidzot, “Maple Leafs” ģenerālmenedžeris Kails Dubass, kura līgums noslēdzas pēc šīs sezonas, vēl nebija pārliecināts, vai paliks komandā, taču uzsvēra, ka nevienu citu organizāciju nav gatavs vadīt.

Dubass arī sprieda, ka vēl jāizvērtē treneru štāba darbs, kā arī uzskatīja, ka šajā starpsezonā iespējami vairāki scenāriji, kas iepriekš netika apsvērti, ieskaitot maiņas darījumu, kas iekļauj kādu no vadošajiem spēlētājiem.

Toronto klubs šosezon 82 spēlēs nopelnīja 111 punktus un ierindojās ceturtajā vietā Austrumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu otrajā kārtā piekāpās Floridas “Panthers” vienībai ar rezultātu 1-4.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Toronto "Maple Leafs"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)