“Maple Leafs” atkal izgāžas un spēlēs septīto maču, arī “Bruins” izrauj neizšķirtu sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sestajā mačā aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 4:3 (1:0, 1:3, 1:0. 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Toronto “Maple Leafs” komandu un izrāva septīto maču.

“Lightning” vēlreiz pirmajā periodā bija pārāki par “Maple Leafs” un Ondrejs Palāts atklāja mača rezultātu pēc Toronto komandas kļūdas.

Otrajā periodā Entonijs Cirelli mazākumā panāca jau divu vārtu pārsvaru “Lightning” ar lieliskiem vārtiem pagriezienā, bet Ostons Metjūzs veiksmīgi pielika nūju Marka Džiordano metienam un samazināja rezultāta starpību.

Vēlāk otrajā periodā “Maple Leafs” kapteinis Džons Tavaress 26 sekunžu laikā guva divus vārtus, bet Ņikita Kučerovs lielajā vairākumā trešajā periodā izlīdzināja rezultātu. Tiesneši gan nepamanīja, ka Dāvids Kampfs trāpīja Kelam Fūtam nevis pa seju, bet gan plecu.

“Maple Leafs” gan nespēja vārtus gūt ne trešajā periodā, ne papildlaikā un Breidens Points papildlaika izskaņā izcīnīja uzvaru “Lightning”. Toronto klubs zaudējis pēdējās astoņas reizes, kad bijusi iespēja noslēgt sēriju, bet Tampabejas vienība uzvarējusi pēdējās 17 spēles pēc zaudējuma iepriekšējā mačā aizvadītajās trīs Stenlija kausa izcīņās.

Džeks Kempbels tika galā ar 31 no 35 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis atvairīja 30 no 33 “Maple Leafs” raidījumiem. Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3.

Citā mačā Bostonas “Bruins” vienība ar rezultātu 5:2 (0:0, 2:0, 3:2) mājās uzvarēja Karolīnas “Hurricanes”, iegūstot iespēju spēlēt septīto spēli.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet Breds Maršāns ar lielisku plaukstas metienu otrās trešdaļas sākumā atklāja mača rezultātu. Čārlijs Koils vairākumā perioda izskaņā dubultoja pārsvaru.

Andrejs Svečņikovs trešā mača nogriežņa sākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Ēriks Haula pielika nūju Čārlija Makavoja metienam un atjaunoja divu vārtu priekšrocību.

Dereks Forborts ar metienu no zilās līnijas palielināja “Bruins” pārsvaru līdz trim ripām, bet Kērtiss Lazārs garantēja “Bruins” uzvaru ar metienu tukšos vārtos. Andrejs Svečņikovs vēl vairākumā guva vārtus, bet atpēlēties bija par vēlu.

Antī Rānta atvairīja 29 no 33 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 23 no 25 “Hurricanes” raidījumiem. Rezultāts sērijā ir neizšķirts 3-3.