“Maple Leafs” atgūst vadību sērijā, “Bruins” gūst pirmo uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas trešajā mačā Toronto “Maple Leafs” ar rezultātu 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) viesos uzvarēja aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempionus Tampabejas “Lightning”.

Toronto klubs mačā vadībā izvirzījas pirmajā periodā pēc Morgana Railija vārtu guvuma vairākumā, bet Kolins Blakvels vēlāk periodā spēja panākt divu vārtu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā Dāids Kampfs guva trešos “Maple Leafs” vārtus, bet Ross Koltons vairākumā guva pirmos “Lightning” vārtus šajā cīņā.

Trešajā mača nogrieznī Ondrejs Palāts samazināja “Maple Leafs” pārsvaru līdz minimumam, bet Iļja Mihejevs pielika punktu spēlei ar divām ripām tukšos vārtos.

Džeks Kempbels tika galā ar 32 no 34 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis atvairīja 31 no 34 “Maple Leafs” raidījumiem. “Maple Leafs” šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Citā mačā Bostonas “Bruins” vienība ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) mājās uzvarēja Karolīnas “Hurricanes”.

“Hurricanes” uzbrucējs Vincents Tročeks atklāja mača rezultātu pirmajā periodā, bet Čārlijs Koils mazākumā panāca izlīdzinājumu.

Breds Maršāns otrajā trešdaļā nu jau vadībā izvirzīja “Bruins”, bet Dāvids Pastrņāks vairākumā dubultoja pārsvaru.

Trešajā mača nogrieznī Teilors Hols vairākumā deva trīs vārtu pārsvaru Bostonas komandai un, lai gan Džeikobs Sleivins perioda turpinājumā vienus vārtus atguva, “Bruins” izcīnīja uzvaru.

Pjotrs Kočetkovs atvairīja 24 no 28 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 25 no 27 “Hurricanes” raidījumiem. Karolīnas komanda sērijā ir vadībā ar rezultātu 2-1.