SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Makdeivids: Mums vēl tāls ceļš ejams

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Edmontonas “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids intervijā “NHL.com” izteicis viedokli, ka vienība aizvadītajā sezonā spērusi soli uz priekšu, taču ejams vēl tāls ceļš.

“Mēs aizvadītajā sezonā uzvarējām tikai par vienu spēli vairāk, nekā 2017. gadā. Mēs jūtamies, ka esam tuvāk, nekā iepriekš, bet patiesībā tā bija tikai viena spēle. Mums vēl tāls ceļš ejams un mēs to apzināmies. Uzvara prasīs atdevi no katra, visas sezonas garumā. Es nevaru sagaidīt, kad varēšu atkal sākt spēlēt, būt atkal kopā ar visiem komandas biedriem,” kritiski izteicās NHL aizvadītās sezonas rezultatīvākais spēlētājs.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Kolorado “Avalanche”  bija daudz savainojumu, bet viņi tāpat gāja un cīnījās, tāpēc arī uzvarēja. Visiem jābūt gataviem. Ir labi beidzot atkal būt šajā arēnā,” mācību no aizvadītās sezonas guvis Makdeivids.

“Šogad no mums gaida daudz gan ģērbtuvē, gan ārpus tās. Aizvadītajā sezonā spērām soli uz priekšu, bet tagad viss jāsāk no jauna. Šajā līgā neko par brīvu nedod,” spiedienu uzvarēt komentēja “Oilers” kapteinis.

Konors Makdeivids aizvadītajā sezonā 80 spēles guva 44 vārtus un atdeva 79 rezultatīvas piespēles. Izslēgšanas spēlēs Makdeividam 16 spēlēs 10 vārti un 23 rezultatīvas piespēles.

Aizvadītajā sezonā Edmontonas “Oilers” 82 spēlēs ieguva 104 punktus un ierindojās piektajā vietā Rietumu konferencē. Izslēgšanas spēlēs “Oilers” piekāpās Stenlija kausa čempioniem Kolorado “Avalanche” konferences finālā ar rezultātu 0-4.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)