Lūkonens atvaira tikai 11 metienus, Girgensonam “-3” “Sabres” zaudējumā (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:3, 0:0) piekāpās Anaheimas “Ducks” vienībai.

Girgensons šajā mačā astoņās minūtēs un 34 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 25% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Pirmā perioda desmitajā minūtē mača rezultātu atklāja “Sabres” uzbrucējs Džordans Grīnvejs, bet minūti un trīs sekundes vēlāk Ādams Henrīks panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Teidžs Tompsons vairākumā vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus, taču Frenks Vatrano 12. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Vatrano 15. minūtē jau izvirzīja vadībā “Ducks”, bet vien 46 sekundes vēlāk Zeks Bensons panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Trojs Terijs 19. minūtē gan spēja izvirzīt Anaheimas vienību vadībā ar rezultātu 4:3, ko viesi arī noturēja līdz spēles beigām.

Džons Gibsons atvairīja 34 no 37 “Sabres” metieniem, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 11 no 15 “Ducks” raidījumiem.

Girgensons šosezon 37 spēlēs ticis pie četriem vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 52 punktiem 55 spēlēs atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Ducks” ar 42 punktiem 55 cīņās ieņem 14. pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 22. februārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Monreālas “Canadiens”.