Ločmelis par “Bruins” nometni: Mans mērķis ir kļūt labākam ar katru gadu

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Dans Ločmelis sarunā ar žurnālistiem dalījās domās par aizvadīto Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bostonas “Bruins” attīstības nometni un aizritējušo sezonu.

“Mans mērķis ir kļūt labākam ar katru gadu. Pagājušais gads nebija tas vieglākais, cerams, ka šogad būs labāk.

Pasaules čempionātā līmenis ir ļoti augsts, it īpaši, kad dodies uz ledus pret Zviedriju, kur pretī nāk tādas zvaigznes kā Ēriks Kārlsons un Viktors Hedmans. Bija sajūta, ka spēlējam pret NHL komandu. Tā bija maza sapņa piepildīšanās. Taču, kad ripa nokrīt uz ledus, tu par visu aizmirsti un vairs nedomā, kāds spēlētājs nāks pretī.

Viennozīmīgi, pasaules čempionātā līmenis ir daudz augstāks nekā koledžu līgā. Arī spēles stils ir stipri savādāks. Spēlēt tur nebija viegli, taču turnīram ejot, pierodi pie tā līmeņa,” saka Ločmelis.

Ločmelis piedalījies divos pasaules čempionātos, 2023. gadā izcīnot bronzas medaļu. Šogad uzbrucējs piecās spēlēs pie punktiem netika.

“Es vēlos kļūt spēcīgāks, piestrādāt pie savas spēles laukuma stūros, kur norit cīņa viens pret vienu. Tas ir mans lielākais mērķis vasarai,” atklāj Ločmelis.

Ločmelis aizvadītajā sezonā spēlēja Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) hokeja līgas komandā Masašūsetsas universitātes “Minutemen”, 30 spēlēs izceļoties ar septiņiem vārtu guvumiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm. Savukārt vienīgajā Play-off cīņā Ločmelis punktus neguva.

“Mani uzrunāja pievienoties NCAA komandai gadu atpakaļ notikušajā “Bruins” jaunatnes attīstības nometnē. Man patika kā izskatās komanda. Pēdējā sezonas spēlē bija sajūta, ka esam ļoti tuvu, mazas detaļas visu izšķir. Nākamajā sezonā vairāk koncentrēsimies uz mazām detaļām, un, cerams, ka spēsim tikt tālāk,” par gaidāmo sezonu saka Ločmelis.

Šis bija trešais gads pēc kārtas, kad Ločmelis piedalījās “Bruins” attīstības nometnē.

Bostonas komanda izvēlējās latvieti 2022. gada NHL drafta ceturtajā kārtā ar 119. numuru.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Black N' Gold Productions

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)