“Lightning” uzvar desmito sēriju pēc kārtas, Kadri Hat-trick dod “Avalanche” nospiedošu pārsvaru (VIDEO)

Aizvadītaja naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas ceturtajā mačā aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning” mājās ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pieveica Floridas “Panthers” vienību.

Pirmajos divos mača nogriežņos komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešajā trešdaļā Patriks Marūns pavisam dīvainā situācijā vienīgo reizi mačā pārspēja vārtsargu, izvirzot vadībā Tampabejas komandu. Divkārtējo čempionu labā punktu mačam tukšos vārtos pielika Ondrejs Palāts.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja visus 49 “Panthers” metienus, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 24 no 25 “Lightning” raidījumiem. Tampabejas “Lightning” uzvarējuši sērijā ar rezultātu 4-0.

Citā mačā Kolorado “Avalanche” komanda viesos ar rezultātu 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) uzvarēja Sentluisas “Blues” vienību, izvirzoties vadībā sērijā 3-1.

Pirmā perioda sestajā minūtē mača rezultātu atklāja Sentluisas kluba uzbrucējs Deivids Perons.

Otrajā trešdaļā Kolorado komanda gan spēja gūt četrus vārtus pēc kārtas – Ēriks Džonsons izlīdzināja rezultātu, Nazems KAdri izvirzīja vadībā “Avalanche”, Devons Teivzs dubultoja pārsvaru, bet Nazems Kadri iemeta ceturtos “Avalanche” vārtus šajā mačā.

Otrā perioda izskaņā Sentluisas komanda atguvās – Deivids Perons guva otros vārtus mačā 18. minūtē, bet Pāvels Bučņevičs 33 sekundes pirms perioda beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Nazems Kadri trešajā trešdaļā guva savus trešos vārtus mačā, vēlreiz dubultojot “Avalanche” pārsvaru, bet Mikko Rantanens sekundi pirms mača beigām tukšos vārtos pielika punktu spēlei.

Ville Husso atvairīja 31 no 36 “Avalanche” raidījumiem, bet Dārsijs Kempers tika galā 17 no 20 “Blues” metieniem.