Kuriozs: “Penguins” ieraida ripu savos vārtos (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Arizonas “Coyotes” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:2, 2:0) apspēlēja Pitsburgas “Penguins” vienību.

Šīs spēles trešā perioda piektajā minūtē “Penguins” nopelnīja vairākumu – klubs aizturētā soda laikā nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Pitsburgas kluba aizsargs Kriss Letangs piespēlēja ripu Jevgēņijam Malkinam, kurš atradās tukšo vārtu priekšā. Malkins nespēja apstrādāt ripu un tā atrada ceļu “Penguins” vārtos. Šis vārtu guvums tika ieskaitīts Losonam Krausam.

Arizonas vienība aizturētā soda laikā atradās vairākumā, kā rezultātā šī bija pirmā reize NHL vēsturē, kad kāda komanda realizējusi vairākumu bez metiena pa vārtiem.

“Coyotes” ar 49 punktiem 45 spēlēs atrodas devītajā vietā Rietumu konferencē, bet “Penguins” ar 48 punktiem 44 cīņās ierindojas 12. pozīcijā Austrumu konferencē.