Krosbijam 1400. punkts karjerā, Bļugera “Penguins” panākums papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 3:6 (3:2, 0:1, 0:3) mājās piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Bļugers šajā cīņā laukumā aizvadīja 11 minūtes un 35 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat, Bļugers uzvarēja 56% iemetienu.

Pirmā perioda piektajā minūtē mača rezultātu atklāja “Penguins” kaptrinis Sidnijs Krosbijs, bet Mets Dušeins 19. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešajā mača nogrieznī Nešvilas komandas uzbrucējs Niks Kazinss izvirzīja vadībā “Predators”. Džeisons Zukers devītajā trešā perida minūtē gan panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaikā savus otros vārtus mačā guva Sidnijs Krosbijs, izcīnot uzvaru, un nopelnot 1400. rezultativitātes punktu karjerā. Krosbijs šobrīd ierindojas 22. vietā NHL visu laiku labāko punktu guvēju sarakstā.

Keisijs Desmits atvairīja 33 no 35 “Predators” metieniem, bet Dāvids Ritīčs tika galā ar 27 no 30 “Penguins” raidījumiem.

Teodors Bļugers šosezon 56 aizvadītās spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles.

“Penguins” šosezon 74 mačos nopelnījuši 94 punktus un atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē, bet Nešvilas “Predators” ir sestie Austrumu konferencē ar 87 punktiem 72 cīņās.