SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Krievijas NHL hokejisti varēs spēlēt Čehijā

Čehijas premjerministra padomnieks Tomašs Pojārs paziņoja, ka Krievijas hokejisti varēs piedalīties Prāgas spēlēs, kurās piedalīsies Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Nešvilas “Predators” un Sanhosē “Sharks”.

Iepriekš Čehijas ārlietu ministrija NHL komandām paziņoja, ka, Krievijas agresijas Ukrainā dēļ, Krievijas hokejisti netiks ielaisti Čehijā. Jautājumu pacēla leģendārais Čehijas vārtsargs Dominiks Hašeks, paziņojot, ka strādā pie tā, lai nepielaistu Krievijas hokejistus spēlēm Čehijā.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Sharks” ģenerālmenedžeris sakarā ar šo situāciju izteicās, ka komanda nedosies uz Čehiju, ja nevarēs spēlēt pilnā sastāvā.

“Šis ir privāts pasākums, viņiem ir vīzas, tāpēc no valsts viedokļa, nav pamata viņus neielaist.

Krievijas hokejistu klātbūtne noteikti neapdraud valsts drošību. Es pat nerunāju par to, ka viņiem neskatoties uz Šengenas vīzām ir ilgtermiņa Amerikas darba vīzas un viņi dzīvo ASV,” portālam “Seznam Zprávy” teica Pojārs.

Prāgā 7. un 8. oktobrī notiks spēles starp Nešvilas “Predators” un Sanhosē “Sharks” vienībām. Nešvilas klubu pārstāv uzbrucējs Jakovs Treņins, bet “Sharks” rindās ir veseli trīs spēlētāji – uzbrucēji Aleksandrs Barabanovs un Jevgēņijs Svečņikovs, kā arī aizsargs Nikolajs Kņižovs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Seznam Zprávy

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)