Čehija neizsniegs vīzas Krievijas hokejistiem, “Sharks” ĢM atsakās spēlēt

Čehijas ārlietu ministrija Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandām Nešvilas “Predators” un Sanhosē “Sharks” paziņojusi, ka, Krievijas agresijas Ukrainā dēļ, Krievijas hokejisti netiks ielaisti Čehijā.

“Varu apstiprināt, ka esam NHL izsūtījuši vēstuli. Uzsveram, ka šobrīd Čehijai, vai kādai citai Šengenas zons valstij nevajadzētu izsniegt vīzas Krievijas spēlētājiem,” paziņojis Čehijas ārlietu ministra vietnieks Martins Smoleks.

NHL komisāra vietnieks Bils Deilijs intervijā “Associated Press” gan paziņoja, ka nav uztraucies par to, vai spēlētājiem būs iespējams iebraukt Čehijā. Ne NHL, ne Čehijas ārlietu ministrija nav atklājusi, vai NHL uz iepriekš minēto vēstuli atbildējusi.

Sanhosē “Sharks” hokejistu nostāja gan ir pavisam cita. “Es uzskatu, ka mēs šeit esam komanda. ja mums jābrauc uz turieni, gribam braukt mēs visi. Ja kāds hokejists ir ticis komandā, viņš ir daļa no mums,” izteicās komandas kapteinis Logans Kutūrs.

“Mēs esam komanda. Vai nu spēlējam mēs visi, vai nespēlēs neviens,” atklāti paziņoja “Sharks” ģenerālmenedžeris Maiks Grīrs. Tāpat, ģenerālmenedžeris pastāstīja, ka NHL veic sarunas gan ar Čehiju, gan Krievijas hokejistiem. Nešvilas “Predators” atteicās komentēt situāciju.

Iepriekš ziņojām, ka leģendārais Čehijas vārtsargs Dominiks Hašeks strādā pie tā, lai nepielaistu Krievijas hokejistus spēlēm Čehijā.

Prāgā 7. un 8. oktobrī notiks spēles starp Nešvilas “Predators” un Sanhosē “Sharks” vienībām. Nešvilas klubu pārstāv uzbrucējs Jakovs Treņins, bet “Sharks” rindās ir veseli trīs spēlētāji – uzbrucēji Aleksandrs Barabanovs un Jevgēņijs Svečņikovs, kā arī aizsargs Nikolajs Kņižovs.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: ESPN

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)