“Kraken” zem klajas debess atstāj sausā čempionus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Sietlas “Kraken” komanda ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) pārspēja aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.

Šo spēli, kas tika nosaukta par “Winter Classic”, abas komandas aizvadīja “T-Mobile Park” stadionā Sietlā. Pēdējo divu paplašināšanās komandu derbiju zem klajas debess apmeklēja 47 313 skatītāji.

Pirmā perioda piektajā minūtē “Kraken” uzbrucējs Ēli Tolvanens atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē VIls Borgens dubultoja Sietlas kluba pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Jannī Gūrds guva trešos “Kraken” vārtus un šo priekšrocību Sietlas komandai arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Džoijs Dakords atvairīja visus 35 “Golden Knights” metienus, bet Logans Tompsons tika galā ar 24 no 27 “Kraken” raidījumiem.

“Kraken” ar 39 punktiem 38 spēlēs atrodas devītajā vietā Rietumu konferencē, bet “Golden Knights” at 49 punktiem 49 cīņās ieņem trešo pozīciju Rietumu konferencē.