Korpisalo norok spēli un liek Merzļikinam doties laukumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 2:7 (0:2, 1:2, 1:3) mājās piekāpās Vašingtonas “Capitals” vienībai.

Pirmā perioda piektajā minūtē rezultātu atklāja Vašingtonas uzbrucējs Entonijs Manta, bet 13. minūtē Manta pārsvaru dubultoja. Otrā perioda sākumā Martins Fehervārijs guva trešos vārtus “Capitals” labā un Jonass Korpisalo tika nomainūts pret Elvi Merzļikinu.

Septītajā otrā perioda minūtē Olivers Bjorkstrands vairākumā vienus vārtus atguva, bet Aleksandrs Ovečkins vairākumā 11. minūtē pirmo reizi mačā lika kapitulēt Merzļikinam.

Trešā perioda sākumā Patriks Laine guva otros “Blue Jackets” vārtus mačā, bet Konors Makmaikls ātri vien atjaunoja trīs vārtu pārsvaru “Capitals”.

Perioda astotajā minūtē “Blue Jackets” centās saglābt maču, nomainot Merzļikinu pret piekto laukuma spēlētāju (komandas tobrīd spēlēja četratā pret četriem), bet Konors Šīrijs praktiski pielika punktu mačam, raidot ripu tukšos vārtos. Jevgēņijs Kuzņecovs desmitajā minūtē vairākumā gan vēlreiz spēja ieraidīt ripu Merzļikina vārtos, panākot piecu vārtu pārsvaru.

Elvis Merzļikins šajā mačā tika galā ar 20 no 23 “Capitals” metieniem, bet Jonass Korpisalo atvairīja vien sešus no deviņiem raidījumiem. Šosezon 41 mačos Elvis atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,40 vārtus. Vīteks Vanāčeks aizvadīja lielisku maču, atvairot 39 no 41 “Blue Jackets” metiena.

Kolumbusas vienība šosezon 62 spēlēs guvusi 65 punktus un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē. “Capitals” ar 78 punktiem 62 cīņās ir astotajā vietā Austrumu konferencē.