Konors Makdeivids svin uzvaru NHL Zvaigžņu spēles meistarības konkursā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Toronto tika aizvadīts Nacionālās hokeja līgas (NHL) Zvaigžņu spēles meistarības konkurss.

12 spēlētāji sacentās sešās disciplīnās, pēc tam atsijājot labākos astoņus, kas piedalījās vēl divos konkursos. Meistarības turnīrā hokejisti cīnījās par galveno balvu viena miljona ASV dolāru vērtībā.

Ātrākā slidotāja disciplīnā uzvaru izcīnīja Edmontonas “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids, kurš apslidoja apkārt ledus laukumam 13,408 sekundēs, apsteidzot tuvāko sekotāju Metjū Barzalu par 0,111 sekundēm.

Konkursā, kur spēlētājiem nācās mest pa vārtiem bez ripas apstrādāšanas, uzvarēja Kolorado “Avalanche” uzbrucējs Neitans Makinons, nopelnot 23 punktus, un apsteidzot Leonu Draizaitlu un Dāvidu Pastrņāku, kuri izcēlās ar 22 punktiem.

Piespēlēšanas sacensībās uzvaru nopelnīja Vankūveras “Canucks” uzbrucējs Eliass Petersons, gūstot 25 punktus, par diviem punktiem pārspējot Keilu Makaru.

Spēcīgākā metiena konkursā labāko rezultātu uzrādīja Kolorado “Avalanche” aizsargs Keils Makars, šaujot ripu ar ātrumu 165 km/h, vien minimāli apsteidzot tuvāko sekotāju Džei Tī Milleru, kurš trieca ripu vārtos ar ātrumu 164,6 km/h.

Ripas apstrādāšanas disciplīnā savu otro uzvaru izcīnīja Edmontonas “Oilers” kapteinis Konors Makdeivids, pabeidzot trasi 25,755 sekunžu laikā, kas bija par 1,174 sekundēm ātrāk par tuvāko sekotāju Metjū Barzalu.

Uzvarēt Makdeivids turpināja arī metienu precizitātes konkursā, trāpot četros mērķos 9,158 sekunžu laikā, uzrādot par 183 sekundes tūkstošdaļām labāku rezultātu, nekā otrās vietas ieguvējam Ostonam Metjūzam.

Pēc pirmajām sešām disciplīnām tika atsijāti četri spēlētāji ar viszemākajiem rezultātiem: Leons Draizaitls, Dāvids Pastrņāks, Kvins Hjūzs un Ņikita Kučerovs.

Septītajās sacensībās, kur spēlētājiem nācās cīnīties vienam pret vienu ar vārtsargu, panākumu svinēja Toronto “Maple Leafs” uzbrucējs Viljams Nīlanders, nopelnot deviņus punktus, kas bija par diviem vairāk, nekā komandas biedram Ostonam Metjūzam.

Pēdējo vārdu turnīrā gan teica Konors Makdevids, kurš izcīnīja uzvaru pēdējā disciplīnā un visā meistarības konkursā. Šķēršļu joslu Makdeivids pieveica 40,606 sekundēs, par nepilnām trim sekundēm apsteidzot tuvāko sekotāju Keilu Makaru.

 

NHL Zvaigžņu spēles meistarības konkursa rezultāti:

Konors Makdeivids – 25 punkti

Keils Makars – 20 punkti

Ostons Metjūzs – 18 punkti

Viljams Nīlanders – 16 punkti

Metjū Barzals – 13,5 punkti

Džei Tī Millers – 12 punkti

Eliass Petersons – 10 punkti

Meitans Makinons – 7 punkti

Dāvids Pastrņāks 0 4,5 punkti

Leons Draizaitls – 4,5 punkti

Kvins Hjūzs – 4 punkti

Ņikita Kučerovs – 0,5 punkti

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)