Kolumbusas ĢM: Tas bija labākais no sliktākajiem variantiem

Jau vēstīts, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” veikusi maiņas darījumu, kura rezultātā tā aizmainīja uzbrucēju Oliveru Bjorkstrandu uz Sietlas “Kraken”.

Pretī “Blue Jackets” saņēma 2023. gada NHL drafta izvēli 3. un 4. kārtā.

Aizvadītajā sezonā Bjorkstrands uzstādīja karjeras rekordu pēc sakrātajiem punktiem, kļūstot par komandas otro rezultatīvāko spēlētāju (57 punkti). 80 spēlēs dānis guva 28 vārtus un atdeva 29 rezultatīvas piespēles.

Savu komentāru par maiņas darījumu sniedza kluba ģenerālmenedžeris Jarmo Kekalainens.

“Lēmums par Bjorkstranda aizmainīšu laikam ir grūtākais, ko man jebkad ir nācies pieņemt kā kluba ģenerālmenedžerim. Viņš bija daļa no mūsu organizācijas pēdējos deviņus gadus. Tas bija mans pirmais drafts Kolumbusā šajā pozīcījā. Es personīgi sekoju viņam līdzi un izvēlējos,” iesāk soms.

Viņš turpināja: “Tā ir neglītā biznesa puse. Bet bija jārīkojas. Mums nebija cita varianta, bija jāizvēlas labākais no sliktākā. Lai mēs iekļautos algu griestos.”

Kā zināms “Blue Jackets” nesen kā parakstīja ilgtermiņa līgumu ar Džoniju Gudro, kurš pārnāca no Kalgarī “Flames”. Līgums noslēgts uz septiņām sezonām un par 9,75 miljoniem dolāru sezonā.

Autors: Roberts Ūdris Avots: NHL

Komentāri (0)