”Kings” uzbrucējs par košanu pretiniekam saņem piecu spēļu diskvalifikāciju

Nacionālā hokeja līga (NHL) piespriedusi piecu spēļu diskvalifikāciju Losandželosas ”Kings” uzbrucējam Brendanam Lemjē saistībā ar to, ka mačā pret Otavas ”Senators” viņš iekoda pretinieku kapteinim Bredijam Tkačukam.

Portāls ”hokejazinas.com” jau ziņoja, ka 28. novembra mačā starp ”Kings” un ”Senators” komandām notika kāds ļoti neparasts gadījums – ”Kings” komandas uzbrucējs Brendans Lemjē iekoda pretinieku kapteinim Bredijam Tkačukam.

”Kings” spēlē pret ”Senators” savā laukumā izcīnīja uzvaru ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0). Nedaudz vairāk nekā sešas minūtes pirms pamatlaika beigām, Losandželosai atrodoties vadībā ar 3:2, ”Senators” aizsardzības zonā izcēlās asumi un sākās kautiņš starp ”Kings” uzbrucēju Lemjē un pretinieku kapteini Tkačuku.

Kautiņa laikā Lemjē iekoda Tkačukam rokā. Pēc tam Tkačuks spēles tiesnesim rādīja savu roku, kas pamatīgi asiņoja, un norādīja, ka pretinieku hokejists viņam ir iekodis rokā. Lemjē par savu izgājienu tika sodīts ar 2+2 un desmit minūšu noraidījumu. Savukārt Tkačuks saņēma tikai 2+2 soda minūtes.

Autors: Rainers Rogs Avots: NHL