Keins, visticamāk, neturpinās spēlēt “Red Wings”

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Detroitas “Red Wings” uzbrucējs Patriks Keins, visdrīzāk, pametīs vienību.

To sarunā ar līgas preses dienestu lika saprast gan pats hokejists, gan ģenerālmenedžeris Stīvs Aizermans.

“Šis bija lielisks gads. Bija patīkami spēlēt “Red Wings” organizācijā. Man viennozīmīgi paliks pozitīvas atmiņas,” saka Keins. “Man ļoti patika atkal spēlēt ar Aleksu Debrinkatu, taču vēlāk sapratu, ka komandā ir daudz labu spēlētāju. Man apkārt bija lieliski apstākļi, kādos spēlēt.

Es esmu neierobežoti brīvais aģents, man nav līguma, tas nozīmē, ka varu izmēģināt brīvo aģentu tirgu. Es gribu paskatīties, kā situācija izvērtīsies, parunāt ar aģentu. Šobrīd grūti ko pateikt. Esmu pārliecināts, ka mans aģents runās ar komandām, lai rastu kādu skaidrību,” noslēdz Keins.

Keins atgriezās NHL 28. novembrī, parakstot līgumu ar “Red Wings” līdz sezonas beigām. Šosezon pieredzējušais uzbrucējs 50 spēlēs sakrāja 47 (20+27) punktus.

Teju visu karjeru Keins pavadīja Čikāgas “Blackhawks” – pirmos 15 NHL karjeras gadus – izcīnot trīs Stenlija kausus. Čikāgas klubs draftēja hokejistu 2007. gadā ar kopējo pirmo numuru. Aizvadīto 2022./23. gada sezonu hokejists noslēdza Ņujorkas “Rangers”.

“Keins šosezon bija lielisks, vai tad ne? Viņš ir kā burvis ar ripu. Viņš lieliski izjūt, saprot spēli, kā arī ļoti mierīgi uztver situācijas.

Mums šobrīd ir seši neierobežoti brīvie aģenti, kā arī virkne ierobežoto, ar kuriem jānoslēdz jauns līgums. Es visiem spēlētājiem pateicu, ka vēlos ar viņiem pagarināt līgumus, taču priekšroka ir ierobežoti brīvajiem aģentiem – aizsargam Moricam Zeideram un uzbrucējam Lūkasam Reimondam. Viņi pamatīgi ietekmēs algu griestus,” saka Aizermans.

“Red Wings” ar 91 punktu 82 spēlēs ierindojās devītajā vietā Austrumu konferencē, paliekot aiz Play-off strīpas.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)