Keina Hat-trick dod “Oilers” vadību sērijā, “Lightning” nonāk uzvaras attālumā no trešās kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas trešajā mačā Ņujorkas “Rangers” komanda ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) mājās uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmajā periodā vairākumā mača rezutātu atklāja Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Mika Zibanejads. Kriss Kraiders otrās trešdaļas sestajā minūtē dubultoja pārsvaru.

Nīno Nīderraiters otrā perioda devītajā minūtē gan vienus vārtus atguva, taču Tailers Mots trešā mača nogriežņa izskaņā ar precīzu metienu tukšos vārtos pielika punktu mačam.

Antī Rānta atvairīja 30 no 32 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 43 no 44 “Hurricanes” raidījumiem. “Hurricanes” šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Citā mačā aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempioni Tampabejas “Lightning” mājās ar rezultātu 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) pieveica Floridas “Panthers” vienību.

Pirmā perioda 14. minūtē Tampabejas uzbrucējs Korijs Perijs atklāja mača rezultātu, bet Sems Reinhārts vairākumā 17. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Ēriks Čerņāks otrās trešdaļas trešajā minūtē atjaunoja Tampabejas komandas pārsvaru, bet komandas kapteinis Stīvens Stemkoss dubultoja “Lightning” priekšrocību 11. minūtē.

Ņikita Kučerovs un Stīvens Stemkoss trešajā mača nogrieznī iemeta ripu tukšos vārtos un nodrošināja Tampabejas “Lightning” uzvaru mačā.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 34 no 35 “Panthers” metieniem, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 31 no 34 “Lightning” raidījumiem. Tampabejas “Lightning” šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.

Visbeidzot Edmontonas “Oilers” ar rezultātu 4:1 (0:0, 4:0, 0:1) mājās pieveica Kalgarī “Flames”.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrajā trešdaļā “Oilers” guva četrus vārtus pēc kārtas: Zeks Haimans atklāja rezultātu, bet Evanders Keins guva trīs vārtus sešu minūšu laikā.

Trešajā periodā komandas iesaitījās asumos, bet Olivers Šilingtons 16. minūtē guva vienīgos “Flames” vārtus šajā mačā.

Jakubs Markstrēms atvairīja 30 no 34 “Oilers” metieniem, bet Dens Vladārs pēc nomaiņas tika galā ar visiem septiņiem raidījumiem. Tikmēr Maiks Smits atvairīja ar 32 no 33 “Flames” metieniem. “Oilers” šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.