Kautiņš: Veterāns Kadri pret jauno Silindžeru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) mājās uzvarēja Kalgari “Flames” vienību.

Pirmā perioda vidū “Blue Jackets” uzbrucējs Kouls Silindžers izpildīja spēka paņēmienu pret “Flames” uzbrucēju Nazemu Kadri, kurš tobrīd atradās bez ripas.

Kadri šis moments nepatika un abi spēlētāji nometa cimdus. Pēc jaudīgas dūru cīņas Kadri nogāza Silindžeru uz ledus.

20 gadus vecais Silindžers saņēma piecas soda minūtes par kautiņu un vēl divas minūtes par bloķēšanu, taču 33 gadus vecais Kadri saņēma piecu minūšu noraidījumu par kaušanos.

“Blue Jackets” ar četriem punktiem četrās spēlēs atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Flames” ar pieciem punktiem piecās cīņās ierindojas piektajā pozīcijā Rietumu konferencē.