Kautiņš: Rīvss pret O’Braienu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Toronto “Maple Leafs” komanda ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) mājās uzvarēja Arizonas “Coyotes” vienību.

Pirmā perioda 18. minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Raiens Rīvss un “Coyotes” uzbrucējs Liams O’Braiens izvicināja dūres.

Kautiņā pārsvaru guva Rīvss, bet abi hokejisti nopelnīja pa piecām soda minūtēm.

Vietnē “Hockeyfights.com” pieejamā informācija liecina, ka šis bija O’Braiena devītais kautiņš šajā sezonā, bet Rīvss izvicināja dūres trešo reizi šajā sezonā.

“Maple Leafs” ar 76 punktiem 59 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē, bet “Coyotes” piedzīvojuši 14 zaudējumus pēc kārtas un ar 51 punktu 59 cīņās ierindojas 13. pozīcijā Rietumu konferencē.