Kautiņš: Rīvss pret Folīno (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Toronto “Maple Leafs” komanda mājās ar rezultātu 7:4 (3:1, 1:2, 3:1) pieveica Minesotas “Wild” vienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Raiens Rīvss izpildīja jaudīgu spēka paņēmienu pret “Wild” uzbrucēju Frederiku Gudro.

“Wild” uzbrucējs Markuss Folīno nekavējoties metās aizstāvēt savu komandas biedru un iesaistījās kautiņā ar Rīvsu.

Abi hokejisti pamatīgi izvicināja dūres, bet palika stāvot kājās, līdz tiesneši viņus izšķīra. Šis bija jau trešais NHL kautiņš starp abiem hokejistiem.

Gan Rīvss, gan Folīno par kautiņu nopelnīja piecu minūšu noraidījumu.

“Maple Leafs” kauslim šī bija jau otrā dūru cīņa šajā sezonā. Pirmajā sezonas spēlē Rīvss izkāvās ar Monreālas “Canadiens” aizsargu Ārberu Šekaju.