Kautiņš: Delorjē pret Rempi (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Ņujorkas “Rangers” komanda viesos ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

Spēles trešajā minūtē “Rangers” uzbrucējs Metjū Rempe un “Flyers” uzbrucējs Nikolā Delorjē izvicināja dūres.

Iespaidīgais kautiņš noslēdzās ar Delorjē uzvaru. Abi hokejisti par dūru cīņu nopelnīja piecu minūšu disciplinārsodu.

Vērts pieminēt, ka tikai 21 gadu vecais Rempe vēlāk mačā guva arī savus pirmos vārtus NHL. Uzbrucējs NHL aizvadījis vien četras spēles, taču paspējis izkauties jau divas reizes, kopumā nopelnot 27 soda minūtes.

“Rangers” izcīnījuši desmit uzvaras pēc kārtas un ar 81 punktu 58 spēlēs atrodas pirmajā vietā Austrumu konferencē, bet “Flyers” ar 67 punktiem 58 cīņās ieņem septīto pozīciju Austrumu konferencē.