SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Kalgari “Flames” atraduši jaunu galveno treneri

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kalgari “Flames” jaunais galvenais treneris būs Raiens Huska, podkāstā “32 Thoughts” pavēstījis apskatnieks Eliots Frīdmans. Paredzams, ka klubs šodien izplatīs oficiālu paziņojumu.

Huska pēdējās piecas sezonas bijis Kalgari “Flames” trenera asistents. Iepriekš speciālists četrus gadus trenēja Kalgari vienības Amerikas hokeja līgas (AHL) fārmklubu, bet pirms tam Huska septiņas sezonas bija Rietumu hokeja līgas (WHL) komandas Kelounas “Rockets” galvenais treneris.

Kalgari klubs pēc sezonas atlaida galveno treneri Derilu Sateru, kurš sezonas gaitā vairākkārt tika kritizēts par negatīvo atmosfēru ģērbtuvē, aplamo uzbrukuma taktikas izvēli, kā arī sastāva lēmumiem, neiekļaujot sastāvā perspektīvus hokejistus un dodot spēles laiku nespējīgiem veterāniem.

Jādomā, ka vislielāko kritiku treneris saņēma pēc priekšpēdējās sezonas spēles, kad bullīšu sērijā deva iespēju izpildīt izšķirošo metienu uzbrucējam Nikam Ričijam, lai gan bija pieejams gan rezultatīvākais uzbrucējs Tailers Tofoli, gan komandas vadošais centra uzbrucējs Eliass Lindholms. Pēc neveiksmes “Flames” zaudēja iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Šosezon “Flames” 82 spēlēs nopelnīja 93 punktus un ierindojās devītajā vietā Rietumu konferencē. Klubu no izslēgšanas spēlēm šķīra vien divi punkti.

Kalgari klubs šajā sezonā zaudēja 30 spēles ar tikai vienu vārtu starpību. “Flames” ir tikai trešā komanda NHL vēsturē, kas izcēlusies ar šādu statistiku. Tāpat, komanda piedzīvoja 17 zaudējumus papildlaikā vai pēcspēles metienos.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: "32 Thoughts" podkāsts

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)