Jaunais “Predators” ĢM meklē papildinājumu uzbrukumā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Nešvilas “Predators” jaunais ģenerālmenedžeris Berijs Trocs intervijā ar portālu “NHL.com” atklāja, ka vēlas pastiprināt uzbrukuma līniju.

“Klubs vēsturiski licis uzsvaru uz vārtsargiem un aizsardzību. Kad domā par “Predators”, prātā nāk tādi spēlētāji kā Peka Rinne, Romāns Josī un Šejs Vēbers. Bijuši arī labi uzbrucēji, bet tagad meklējam tādus uzbrucējus, kas var izšķirt spēles likteni. Tomēr strādājam izklaides industrijā,” sprieda Trocs.

“Jau iepriekš esmu teicis, ka vēlos, lai skauti riskētu. Es gribu izvēlēties spēlētājus, kuriem ir potenciāls patiešām aizraut līdzjutējus. Protams, pirmajā kārtā var atrast spēlētājus, kuri pavisam noteikti spēlēs trešajā maiņā NHL komandā. Tādus spēlētājus mēs nemeklējam,” atklāja ģenerālmenedžeris.

Februārī kļuva zināms, ka pēc šīs sezonas noslēguma Berijs Trocs ģenerālmenedžera amatā nomainīs pieredzes bagāto Deividu Poilu, kurš vadījis komandu jau kopš tās pirmsākumiem. Lai gan Poils līdz 30. jūnijam vēl ieņems ģenerālmenedžera pozīciju, faktiski šos pienākumus jau uzņēmies Trocs.

“Pavisam citādi novērtēju darbu, ko Deivids izdarījis visu šo gadu gaitā. Skaidts, ka es cenšos kaut ko mainīt, bet pirmos trīs mēnešus esmu pavadījis novērojot ogranizāciju. Biju arī daļa no dažiem smagiem lēmumiem dedlainā. Aizmainījām Matiasu Ekholmu, Nīno Nīderraiteru, Taneru Ženo un Mikaelu Granlundu. Sapratām, ka grūti izcīnīt Stenlija kausu ar viduvēju komandu. Spērām vienu soli atpakaļ, lai pēc gada vai diviem varētu spert vairākus soļus uz priekšu,” uzskatīja speciālists.

“Mums ir daudz drafta izvēļu, varētu arī veikt maiņas darījumu, lai iegūtu kādu augstāku izvēli. To ir sarežģīti izdarīt, bet esam mainījuši filosofiju. Kā jau teicu, likšu skautiem riskēt. Mums nākamajos divos draftos vajadzētu iegūt četrus izcilus spēlētājus,” stratēģiju komentēja Trocs.

Maija beigās klubs arī veica izmaiņas uz treneru soliņa, atlaižot galveno treneri Džonu Hainzu un asistentu Denu Lambertu. Nepilnu dienu vēlāk kļuva zināms, ka par jauno treneri kļuvis Endrū Brunets.

“Uzbrukums ir viens no iemesliem, kāpēc piesaistījām Endrū Brunetu. Mēs cenšamies mainīt Nešvilas komandas domāšanu un mūsu spēles stilu. Es joprojām uzticos aizsardzībai, bet uzskatu, ka nepieciešams līdzsvars,” vēstīja ģenerālmenedžeris.

NHL trenera amatā Trocs strādāja no 1998. līdz 2022. gadam. Speciālists atradās pie Nešvilas “Predators” stūres jau kopš pirmās komandas spēles līdz pat 2014. gadam. No 2014. līdz 2018. gadam Trocs trenēja Vašingtonas “Capitals” vienību, palīdzot klubam izcīnīt Stenlija kausu. No 2018. līdz 2022. gadam treneris vadīja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Šosezon “Predators” 82 spēlēs nopelnīja 92 punktus un ierindojās desmitajā vietā Rietumu konferencē. No izslēgšanas spēļu robežas klubu šķīra vien trīs punkti un šī bija pirmā reize kopš 2014. gada, kad “Predators” nepiedalījās Stenlija kausa izcīņā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)