Ilggadējais “Senators” vārtsargs paraksta vienas dienas līgumu un noslēdz karjeru

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators” noslēdza vienas dienas līgumu ar bijušo vārtsargu Kregu Andersonu.

Tas tika izdarīts ar domu, lai Andersons noslēgtu karjeru “Senators” sastāvā.

“Es nepaziņoju par karjeras beigām līdz šim, jo vēlējos to izdarīt kā “Senators” spēlētājs. Es nekad negribēju pamest komandu. Man bija sajūta, ka Otava ir manas mājas. Šādas beigas ir kas tāds, par ko raksta grāmatās,” izsakās Andersons.

NHL karjerā vārtsargs spēlēja Otavas “Senators”, Vašingtonas “Capitals”, Kolorado “Avalanche”, Čikāgas “Blackhawks”, Floridas “Panthers” un Bufalo “Sabres” komandās.

Jāpiemin, ka Andersons Otavas klubā aizvadīja visgarāko karjeras posmu – desmit sezonas – un pret šo komandu arī izcīnīja pēdējo uzvaru karjerā. Pēc mača “Senators” spēlētāji arī pieslidoja pie vārtsarga, lai apsveiktu viņu ar veiksmīgi aizvadītu karjeru.

Pēc 2022./23. gada sezonas Andersons paziņoja par karjeras beigām.

2017. gadā Andersons izcīnīja Bila Mastertona trofeju, kas tiek piešķirta NHL hokejistam, kurš sevi visvairāk velta hokeja spēlei, kā arī vienlaikus ir sportiskākais un izturīgākais spēlētājs.

Karjerā vārtsargs aizvadījis 709 spēles, kurās atvairījis 91,2% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,86 vārtus. Izslēgšanas spēlēs 48 cīņās Andersons ticis galā ar 92,9% pretinieku metienu un vidēji cīņā ielaidis 2,36 ripas.

Nesen Andersons pievienojās Bufalo “Sabres” klubam kā padomnieks treneru štābam un spēlētājiem.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)