Iemainītie “Flames” spēlētāji varētu tikt pie ilgtermiņa līgumiem

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Kalgarī “Flames” varētu piedāvāt ilgtermiņa līgumus uzbrucējam Džonatanam Iberdo un aizsargam Makenzijam Vīgaram.

Abi hokejisti kļuva par “Flames” spēlētājiem maiņas darījumā, kuras rezultātā “Panthers” sastāvdaļu kļuva uzbrucējs Metjū Tkačuks.

Kā vēsta “The Athletic”, tad kluba vadība šobrīd nopietni apsver iespēju abiem piedāvāt ilgtermiņa vienošanos. Ņemot vērā faktu, ka abi nav sasnieguši 30 gadu slieksni. Iberdo ir 29, bet Vīgaram 28 gadi.

“Galvenais, ko vēlos – būt komandā, kas vēlas ar mani strādāt. Esmu gatavs ilgtermiņa līgumam. Tagad abām pusēm jāvienos par to, bet tas nav mans darbs,” vienā no intervijām sacīja Iberdo.

Tikmēr Vīgars sacīja: “Esmu tam atvērts [līguma pagarināšanai – red.]. Esmu dzirdējis daudz lielisku lietu par komandu, tās treneriem un pašu pilsētu. Uzskatu, ka tāda iespēja jāizmanto. Tagad palicis darbiņš manam aģentam un kluba ģenerālmenedžerim.”

Aizvadītajā sezonā Iberdo 80 spēlēs sakrāja 115 (30+85) punktus, kas ir karjeras rekords.

Vīgars 80 regulārā čempionāta spēlēs tika pie 44 (8+36) punktiem, arī uzstādot karjeras rekordu. Viņš tika pie pozitīva lietderības koeficienta “+40”.

Autors: Roberts Ūdris Avots: The Athletic

Komentāri (0)