“Hurricanes” atspēlējas no 0:3 un panāk 2-0 sērijā pret “Islanders” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas otrajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 5:3 (0:2, 1:1, 4:0) mājās uzvarēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Pirmā perioda 17. minūtē “Islanders” uzbrucējs Kails Palmieri atklāja spēles rezultātu, bet 20. minūtē Bo Horvāts panāca 2:0.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē “Islanders” kapteinis Anderss Lī realizēja skaitlisko pārsvaru un guva trešos viesu vārtus, taču Teivo Tereveinens 14. minūtē vairākumā vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Sets Džārviss samzināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Sebastians Aho 18. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Džordans Mārtinuks vien deviņas sekundes pēc Aho vārtiem jau izvirzīja vadībā “Hurricanes”, taču Džaiks Gencels 20. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Islanders” vārtos.

Frederiks Andersens atvairīja deviņus no 12 “Islanders” metieniem, bet Semjons Varlamovs tika galā ar 34 no 38 “Hurricanes” raidījumiem.

Karolīnas “Hurricanes” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.

Jāpiemin, ka abas komandas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tikās arī pagājušogad, Karolīnas klubam svinot panākumu ar rezultātu 4-2.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 26. aprīlī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika Ņujorkā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Attēls:Boston Bruins.svg Bostonas “Bruins” – Toronto Maple Leafs 2016 logo.svg Toronto “Maple Leafs” | 2:3 (1-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS Carolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – Inside a blue circle, with orange and white borders, the letters "NY" are joined together with the "Y" hockey stick facing downwards, next to a hockey puck. Behind the image, a map of Nassau and Suffolk counties joined together. At the bottom, the teams' name wrapping around in Orange with the tip of the "I" in blue, pointing towards Uniondale in Nassau County. Ņujorkas “Islanders” | 5:3 (2-0 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” – A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” | 3:4 (0-1 sērijā)

SPĒLES APSKATS | Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers”Los Angeles Kings logo.svg Losandželosas “Kings” | 7:4 (1-0 sērijā)