Hjūzam četri punkti, “Canucks” trešo reizi šajā sezonā pieveic “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda mājās ar rezultātu 6:2 (3:1, 1:1, 2:0) uzvarēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Bļugers šajā spēlē nepiedalījās. Uzbrucējs pirms sezonas sākuma guva savainojumu un vēl nav spēlējis, taču viņš jau ir atsācis slidot. Kluba galvenais treneris Riks Tokets iepriekš paziņoja, ka hokejists varētu atgriezties laukumā jau tuvākajā izbraukumā, kas sāksies 10. novembrī.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Oilers” aizsargs Matiass Ekholms vairākumā atklāja mača rezultātu, bet “Canucks” kapteinis un aizvadītās nedēļas NHL pirmā zvaigzne Kvins Hjūzs 12. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Piuss Suters 14. minūtē jau izvirzīja vadībā “Canucks”, bet 15. minūtē Broks Besers realizēja skaitlisko pārsvaru un dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas astotajā minūtē Leons Draizaitls vienus vārtus atguva, bet 11. minūtē Nilss Hoglanders atjaunoja Vankūveras kluba divu vārtu priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Džei Tī Millers vairākumā palielināja “Canucks” pārsvaru līdz trim ripām, bet Broks Besers 20. minūtē vēlreiz izmantoja Vankūveras komandas skaitlisko pārsvaru un panāca 6:2.

Tečers Demko apstādināja 30 no 31 “Oilers” raidījuma, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 30 no 36 “Canucks” metieniem.

“Canucks” ar 19 punktiem 12 spēlēs atrodas otrajā vietā Rietumu konferencē, bet “Oilers” ar pieciem punktiem 11 mačos ierindojas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Rietumu konferencē.

Jāpiemin, ka šī bija trešā Vankūveras komandas uzvara pār “Oilers” trīs spēlēs šajā sezonā. Pirmajā tikšanās reizē “Canucks” svinēja panākumu ar rezultātu 8:1, bet otro spēli izdevās uzvarēt ar 4:3.

“Canucks” kapteinis Kvins Hjūzs šajā spēlē izcēlās ar četriem (1+3) punktiem. Viņš šobrīd ar 20 (5+15) punktiem ir NHL rezultatīvākais aizsargs un dalīti otrais rezultatīvākais hokejists.

Tikmēr par NHL rezultatīvāko spēlētāju kļuvis “Canucks” uzbrucējs Eliass Petersons, kurš šajā spēlē nopelnīja rezultatīvu piespēli. Līdz šim Petersons 12 cīņās nopelnījis 21 (6+15) punktu.

Nākamais mačs Bļugera klubam paredzēts 10. novembrī viesos plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Otavas “Senators” vienību.