SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Hašeks: NHL vairs nav nav vēlama Čehijā

Bijušais Nacionālās hokeja līgas (NHL) vārtsargs Dominiks Hašeks savā “Twitter” kontā izteicies, ka, kamēr līgas vadība neatkāpjas no amatiem un neatvainojas valstij, NHL Čehijā vairs nav vēlama.

“Aizvadītajā nedēļas nogalē Prāgā tika aizvadītas divas NHL spēles. NHL vadība nerespektē mūsu Ārlietu ministrijas pozīciju, ka Krievijas hokejistiem spēlēt nevajadzētu. Kamēr šī brīža NHL vadība neatkāpsies no amatiem un neatvainosies mūsu valstij, NHL Čehijā vairs nav vēlama,” komentēja Hašeks.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Iepriekš Dominiks Hašeks centās nepieļaut Krievijas hokejistu spēlēšanu NHL Globālajā sērijā Prāgā, pieminot, ka izdarīs visu, kas viņa spēkos, lai šie hokejisti uz ledus nekāptu. Tikmēr NHL kluba Sanhosē “Sharks” ģenerālmenedžeris Maiks Grīrs izteica pavisam citu viedokli: “Mēs esam komanda. Vai nu spēlējam mēs visi, vai nespēlēs neviens.” Tāpat, Čehijas Ārlietu ministrija nosūtīja vēstuli NHL, lūdzot līgai aizliegt Krievijas spēlētāju piedalīšanos spēlēs.

Saprotams, ka Hašekam nav autoritātes aizliegt NHL spēles Čehijā un tas ir viņa personīgais viedoklis. Tomēr, jādomā, ka NHL pēc šādiem interešu konfliktiem vēlreiz pārdomās spēļu rīkošanu Čehijā.

Jau ziņojām, ka aizvadītajā nedēļā NHL spēlēs Čehijā Nešvilas “Predators” izcīnīja divas uzvaras ar rezultātu 4:1 un 3:2 pār Sanhosē “Sharks.”

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)