SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Hašeks: NHL nevēlas respektēt mūsu Ārlietu ministriju

Leģendārais Nacionālās hokeja līgas (NHL) un Čehijas izlases vārtsargs Dominiks Hašeks savā “Twitter” kontā nelabvēlīgi izteicās par NHL lēmumu tomēr ļaut Krievijas hokejistiem piedalīties spēlēs Prāgā.

“Pēc četrām dienām Prāgā tiks izspēlēts NHL mačs. Es vēlos, lai NHL fani zina, ka līgas menedžments nevēlas respektēt mūsu Ārlieu ministrijas pozīciju. Mūsu ministrija nevēlas, lai Krievijas spēlētāji pievienotos [spēlēm Prāgā]. NHL palikušas četras dienas, lai izlemtu un mums paziņotu par kādām vērtībām viņi stāv,” savā “Twitter” kontā paziņoja Hašeks.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Hašeks jau iepriekš centās panākt, lai Krievijas hokejisti nepiedalītos mačos Prāgā, pieminot, ka izdarīs visu, kas viņa spēkos, lai šie hokejisti uz ledus nekāptu. Tikmēr NHL kluba Sanhosē “Sharks” ģenerālmenedžeris Maiks Grīrs izteica pavisam citu viedokli: “Mēs esam komanda. Vai nu spēlējam mēs visi, vai nespēlēs neviens.”

Kā jau ziņojām, NHL Globālās sērijas ietvaros izspēlēs divus mačus starp Sanhosē “Sharks” un Nešvilas “Predators” Prāgā 7. un 8. oktobrī.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)