“Golden Knights” pakutina līdzjutēju nervus, bet nonāk uzvaras attālumā no Stenlija kausa (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas ceturtajā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas “Golden Knights” komanda ar rezultātu 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) viesos pārspēja Floridas “Panthers” vienību.

Bļugers šajā spēlē netika pieteikts.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Čāndlers Stīvensons izlauzās vienatnē pret vārtsargu un atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas astotajā minūtē Stīvensons ar fantastisku metienu dubultoja Vegasas kluba pārsvaru.

Vēlāk periodā Viljams Karlsons vārtu priekšā palielināja viesu priekšrocību līdz trim ripām, bet 17. minūtē Brendons Montūrs pēc rikošeta vienus vārtus atguva.

Trēšā mača nogriežņa devītajā minūtē “Panthers” kapteinis Aleksandrs Barkovs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču Floridas komandai atspēlēties neizdevās un “Golden Knights” izcīnīja trešo uzvaru sērijā.

Spēles noslēgumā Vegasas vārtu priekšā izcēlās pamatīgs kautiņš, dūres izvicinot visiem laukuma spēlētājiem. Nekārtībām pievienojās arī “Golden Knights” aizsargs Alekss Pietrandželo, kurš līdz spēles beigām atradās uz noraidīto spēlētāju soliņa. Domājams, ka Pietrandželo par soliņa pamešanu saņems diskvalifikāciju.

Eidins Hils atvairīja 29 no 31 “Panthers” metiena, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 28 no 31 “Golden Knights” raidījuma.

Šajā regulārajā sezonā Bļugers 63 spēlēs guva četrus vārtus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet sešās Play-off cīņās hokejistam viens precīzs metiens un viena piespēle.

“Golden Knights” atrodas vadībā Stenlija kausa finālsērijā ar rezultātu 3-1 un jau nākamajā spēlē var izcīnīt Stenlija kausu. Nākamā spēle starp abām komandām paredzēta 14. jūnijā, Lasvegasā, plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.