Girgrensonam “+1”, “Lightning” piedzīvo zaudējumu pārbaudes spēlē (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Tampabejas “Lightning” vienība mājās ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Karolīnas “Hurricanes” komandai.

Girgensons šajā spēlē uz ledus pavadīja 13 minūtes un 53 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, uzvarēja visus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda desmitajā minūtē spēles rezultātu atklāja “Lightning” uzbrucējs Logans Brauns.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Anttoni Honka panāca izlīdzinājumu, taču vien 45 sekundes pirms pamatlaika beigām Aleksi Heimosalmi izvirzīja vadībā “Hurricanes”.

Atspēlēties “Lightning” vairs neizdevās un pārbaudes mačā tika piedzīvota neveiksme.

Pjotrs Kočetkovs atvairīja 22 no 23 “Lightning” metieniem, bet Mets Tomkinss pirms nomaiņas apstādināja piecus no sešiem “Hurricanes” raidījumiem. Brendons Halversons tika galā ar desmit no 11 atlikušajiem metieniem.

“Lightning” regulāro sezonu sāks 12. oktobrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes”.