Girgensons turpina būt aktīvs, ”Sabres” vēlreiz apspēlē ”Flyers” (VIDEO)

Otro uzvaru divās dienās Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo ”Sabres”, kas viesos ar 5:3 (2:1, 2:1, 1:1) apspēlēja Filadelfijas “Flyers” un sagādāja pretiniekiem jau piekto zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja tieši 15 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu izpildīto metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 58% iemetienu un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

”Sabres” neveiksmīgi uzsāka maču un jau 76. sekundē nonāca iedzinējos, kad precīzs bija Kevins Heizs, taču pirmās trešdaļas turpinājumā, gūstot divus vārtus, Bufalo pārņēma vadību. Viktors Olofsons devītajā minūtē panāca 1:1, bet Anderss Bjorks 18. minūtē izvirzīja ”Sabres” vadībā.

Otrā perioda ievadā Noa Keitss panāca izlīdzinājumu, bet trešdaļas turpinājumā Bufalo guva divus bezatbildes vārtus. 30. minūtē Olofsons, gūstot savus otros vārtus mačā, atgrieza viesus vadībā, bet 35. minūtē Teidžs Tompsons panāca jau 4:2 ”Sabres” labā.

Lai gan Zeks Makjūens nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, radot intrigu, Bufalo nosargāja uzvaru. Pamatlaika pēdējā minūtē, kad mājinieki bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, Tompsons, raidot ripu pretinieku tukšajos vārtos, izcēlās otro reizi mačā un panāca 5:3.

Girgensona pārstāvētā ”Sabres” ar 78 spēlēs izcīnītiem 69 punktiem ieņem piekto vietu Atlantijas divīzijā. Tiesa vienu vietu zemāk esošā Detroitas ”Red Wings” no Bufalo atpaliek tikai par punktu. Turklāt pretinieki ir aizvadījuši par diviem mačiem mazāk nekā ”Sabres”.

Bufalo šajā sezonā atlikušas vēl četras spēles. Nākamais mačs ”Sabres” paredzēts naktī uz piektdienu, kad izbraukumā būs jātiekas ar Ņūdžersijas ”Devils”.

Autors: Rainers Rogs Avots: NHL