Girgensons sezonu noslēdz ar četriem metieniem “Sabres” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 1:0) mājās papildlaikā pārspēja Čikāgas “Blackhawks” vienību.

Girgensons šajā cīņā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 28 sekundes, četras reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī uzvarēja 56% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē Čikāgas kluba uzbrucējs Dominiks Kubalīks atklāja mača rezultātu.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Teidžs Tompsons izlīdzināja rezultātu, bet Dilans Stroums desmitajā minūtē atkal izvirzīja vadībā “Blackhawks”.

Ovens Pauers 15. trešā perioda minūtē vēlreiz panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet papildlaikā Keisijs Mitelstats izkārtoja pozitīvu sezonas noslēgumu “Sabres” līdzjutējiem.

Dastins Tokarskis atvairīja 19 no 21 “Blackhawks” metiena, bet Kolins Delia tika galā ar 33 no 36 “Sabres” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 56 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Bufalo “Sabres” šajā sezonā 82 spēlē nopelnījuši 75 punktus un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē, bet Čikāgas “Blackhawks” ar 68 punktiem 82 cīņās ir 14. vietā Austrumu konferencē.