Girgensons negatīvs, “Sabres” kapitulē “Kraken” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:2, 0:1) viesos piekāpās Sietlas “Kraken” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 11:15 minūtes, uzvarēja 86% iemetienu un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda trešajā minūtē Džeimijs Oleksiaks izvirzīja vadībā “Kraken” komandu, bet sestajā minūtē Morgans Gīkijs dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Daniels Sprongs guva trešos Sietlas kluba vārtus, bet 13. minūtē Dilans Kozenss vienus vārtus atguva.

Otrā perioda 17. minūtē Džareds Makkans vairākumā atjaunoja trīs vārtu pārsvaru “Kraken”, bet trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Metijs Benīrss vairākumā guva piektos vārtus Sietlas vienības labā. “Sabres” atspēlēties neizdevās un komanda piedzīvoja otro zaudējumu šosezon.

Mārtins Džounss atvairīja 15 no 16 “Sabres” metieniem, bet Ēriks Komrijs tika galā ar 19 no 24 “Kraken” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon sešos mačos guvis divus vārtus. “Sabres” šosezon sešās spēlēs izcīnījuši astoņus punktus un atrodas sestajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” paredzēta 28. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Monreālas “Canadiens”.