Girgensons negatīvs rezultatīvā “Sabres” zaudējumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:5 (2:0, 1:2, 3:0) viesos piekāpās Karolīnas “Hurricanes” vienībai.

Girgensons šajā cīņā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 29 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienreiz atņēma pretinieku spēlētājam ripu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē mača rezultātu atklāja “Sabres” uzbrucējs Teidžs Tompsons, bet septītajā minūtē Alekss Taks dubultoja Bufalo kluba pārsvaru.

Sebastians Aho otrās trešdaļas piektajā minūtē atguva vienus vārtus, bet Viktors Olofsons 30 sekundes vēlāk atjaunoja divu vārtu priekšrocību “Sabres”. Teivo Terevainens 17. minūtē gan vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Džordans Stāls izlīdzināja rezultātu, bet Sebastians Aho 12. minūtē jau panāca labvēlīgu rezultātu “Hurricanes”. Pēdējā minūtē punktu mačam tukšos vārtos pieklika Džordans Stāls

Anti Rānta atvairīja 18 no 21 “Sabres” metiena, bet Kregs Andersons tika galā ar 31 no 27 “Hurricanes” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 46 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Bufalo “Sabres” šajā sezonā 72 spēlēs nopelnījuši 63 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet Karolīnas “Hurricanes” ar 100 punktiem 71 cīņā ir otrajā vietā Austrumu konferencē.