Girgensons lielisks iemetiena aplī, “Sabres” sakauj “Devils” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) viesos apspēlēja Ņūdžersijas “Devils” vienību.

Girgensons šajā cīņā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, nemeta pa vārtiem, izpildīja spēka paņēmienu, vienreiz atņēma ripu pretspēlētājam, kā arī uzvarēja 67% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas 12. minūtē mazākumā no vidus zonas mača rezultātu atklāja “Sabres” veterāns Kails Okposo. Tajā pašā mazākumā Alekss Taks dubultoja “Sabres” pārsvaru.

Rasmuss Dalīns 18. otrā perioda minūtē palielināja Bufalo komandas pārsvaru līdz trim ripām, bet Jespers Bokvists astoņas sekundes pirms perioda beigām iemeta pirmos “Devils” vārtus šajā mačā.

Trešā perioda piektajā minūtē Ņikita Ohotjuks guva savus pirmos vārtus NHL un samazināja “Sabres” pārsvaru līdz minimumam. Ohotjuks debijas vārtus guva jau savā pirmajā spēlē.

Ovens Pauers devītajā trešā perioda minūtē atbildēja ar saviem pirmajiem vārtiem NHL karjerā, bet 17. minūtē Džefs Skiners atjaunoja trīs vārtu pārsvaru “Sabres”, panākot uzvaru.

Endrū Hemonds atvairīja 23 no 28 “Sabres” metieniem, bet Kregs Andersons tika galā ar 29 no 31 “Devils” raidījuma.

Zemgus Girgensons šosezon 53 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Bufalo “Sabres” šajā sezonā 79 spēlēs nopelnījuši 71 punktu un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē, bet Ņūdžersijas “Devils” ar 61 punktu 77 cīņās ir 14. vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” sestdien, 23. aprīlī, kad plkst. 19:30 pēc Latvijas laika komanda mājās mērosies spēkiem ar Ņujorkas “Islanders” komandu.