Girgensons gūst pirmos vārtus sezonā un izvicina dūres, “Sabres” izlaiž pārsvaru, bet uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Tampabejas “Lightning” vienību.

Girgensons šajā mačā deviņās minūtēs un 11 sekundēs izcēlās ar precīzu metienu, divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja piecas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Hokejists pēc spēles arī tika atzīts par spēles trešo zvaigzni!

Latvijas izlases uzbrucējs mača rezultātu atklāja jau spēles devītajā minūtē. Aizsargs Matiass Samuelsons atdeva tālu piespēli uzbrucējam Taisonam Džostam. Uzbrucējs tālāk ripu sūtīja Girgensonam, kurš no viduszonas lielā ātrumā ieslidoja pretinieku zonā.

Hokejists raidīja spēcīgu un precīzu metienu virs Jonasa Johansona kreisā pleca un guva savus pirmos vārtus sezonā!

Džefs Skiners 16. minūtē dubultoja “Sabres” pārsvaru. Perioda noslēgumā Girgensons izvicināja dūres ar “Lightning” uzbrucēju Ostinu Vatsonu.

Brendons Hagels otrās trešdaļas 18. minūtē vienus vārtus atguva, bet vien septiņas sekundes pirms pamatlaika noslēguma Hagels ar saviem otrajiem vārtiem mačā panāca neizšķirtu rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē Dilans Kozenss izrāva uzvaru Bufalo komandai.

Devons Levi atvairīja 21 no 23 “Lightning” metieniem, bet Jonass Johansons tika galā ar 28 no 31 “Sabres” raidījuma.

Girgensons šosezon trīs spēlēs ticis pie viena vārtu guvuma, bet “Sabres” trīs mačos nopelnījuši divus punktus.

Nākamo spēli Girgensona klubs aizvadīs 20. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Kalgari “Flames” vienību.