Girgensons bloķē divus metienus, “Sabres” sakauj spēcīgo “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) viesos apspēlēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Girgensons šajā cīņā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 48 sekundes, nemeta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, divreiz bloķēja pretinieku metienu, divreiz atņēma ripu pretspēlētājam, kā arī uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda astotajā minūtē vairākumā mača rezultātu atklāja “Sabres” veterāns Kails Okposo, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Timotijs Liljegrens panāca izlīdzinājumu. Teidžs Tompsons desmitajā minūtē vairākumā gan atjaunoja “Sabres” pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Džefs Skiners dubultoja Bufalo komandas pārsvaru, bet pusotru minūti vēlāk Rasmuss Dalīns palielināja “Sabres” priekšrocību līdz trim ripām.

Aleksandrs Kerfūts devītajā trešā perioda minūtē deva “Maple Leafs” cerību atspēlēties, bet Rasmuss Asplunds 18. minūtē raidīja ripu tukšos Toronto komandas vārtos un pielika punktu mačam.

Ēriks Šalgrens atvairīja 23 no 27 “Sabres” metieniem, bet Kregs Andersons tika galā ar 24 no 26 “Maple Leafs” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 49 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Bufalo “Sabres” šajā sezonā 75 spēlēs nopelnījuši 65 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē, bet Toronto “Maple Leafs” ar 100 punktiem 73 cīņās ir trešajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Bufalo komandai naktī uz piektdienu, 15. aprīlī, kad plkst. 2:00 pēc Latvijas laika komanda mājās mērosies spēkiem ar Sentluisas “Blues” komandu.