Girgensons aktīvs, “Sabres” sausā piekāpjas “Penguins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) piekāpās Pitsburgas “Penguins” vienībai.

Girgensons šajā mačā 14 minūtēs un 30 sekundēs četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus un laukumu atstāja ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 20. minūtē “Penguins” uzbrucējs Jevgēņijs Malkins atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 17. minūtē Drū O’Konors dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 27. sekundē Ēriks Karlsons panāca rezulotātu 3:0 “Penguins” labā, bet 19. minūtē Karlsons pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Sabres” vārtos.

Tristans Džarijs atvairīja visus 35 “Sabres” metienus, bet Uko-Peka Lūkonens tika galā ar 36 no 39 “Penguins” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 15 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” 15 mačos izcīnījuši 15 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Penguins” ar 14 punktiem 13 cīņās ierindojas 13. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 15. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins”.