Girgensons aktīvs, “Sabres” rezultatīvā mačā pieveic “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda viesos ar rezultātu 6:4 (1:1, 2:1, 3:2) apspēlēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Girgensons šajā mačā 13 minūtēs un piecās sekundēs četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 13. minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Mičs Mārners atklāja spēles rezultātu, bet 17. minūtē J.J. Peterka vairākumā panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Teidžs Tompsons mazākumā izvirzīja vadībā “Sabres”, bet 12. minūtē Ostons Metjūzs realizēja vairākumu un panāca izlīdzinājumu. Džefs Skiners gan 12. minūtē vēlreiz deva priekšrocību “Sabres”.

Trešā mača nogriežņa 17. sekundē Ostons Metjūzs guva savus otros vārtus spēlē, bet ceturtajā minūtē Džordans Grīnvejs panāca 4:3 “Sabres” labā.

Ostons Metjūzs astotajā minūtē ar saviem trešajiem vārtiem spēlē gan panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Alekss Taks 13. minūtē ceturto reizi šajā spēlē deva pārsvaru “Sabres” komandai. Taks 19. minūtē arī pielika punktu šai spēlei ar precīzu metienu tukšos “Maple Leafs” vārtos.

Devons Levi atvairīja 25 no 29 “Maple Leafs” metieniem, bet Džosefs Vols tika galā ar 35 no 40 “Sabres” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 12 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” 12 mačos izcīnījuši 12 punktus un atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē.

Tikmēr “Maple Leafs” ar 12 punktiem 11 cīņās ierindojas astotajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 8. novembrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Karolīnas “Hurricanes”.