Girgensons aktīvs, “Lightning” rezultatīvā mačā piedzīvo pirmo neveiksmi šosezon (VIDEO)

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Tampabejas “Lightning” komanda viesos ar rezultātu 4:5 (0:2, 3:2, 1:1) piekāpās Otavas “Senators” vienībai.

Girgensons šajā spēlē uz ledus pavadīja desmit minūtes un piecas sekundes, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Senators” uzbrucējs Dreiks Batersons vairākumā atklāja spēles rezultātu, bet 14. minūtē Džošs Noriss dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Ņikita Kučerovs vienus vārtus atguva, taču 11. minūtē Niks Pols panāca neizšķirtu.

Dreiks Batersons 14. minūtē guva savus otros vārtus mačā un atjaunoja “Senators” priekšrocību, bet 19. minūtē Džeiks Gencels izlīdzināja rezultātu.

Otavas kluba kapteinis Breidijs Tkačuks vairākumā 43 sekundes vēlāk izvirzīja mājieniekus vadībā ar rezultātu 4:3, taču trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Noa Gregors mazākumā guva piektos “Senators” vārtus.

Mičels Čefijs devītajā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr atspēlēties “Lightning” neizdevās un Girgensona klubs piedzīvoja neveiksmi.

Antons Forsbergs atvairīja 25 no 29 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 23 no 28 “Senators” raidījumiem.

Girgensons šosezon četros mačos punktus nav guvis, bet “Lightning” ar sešiem punktiem četros cīņās ieņem ceturto pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Lightning” paredzēta 22. oktobrī viesos plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Toronto “Maple Leafs” klubu.