Girgensonam uzvaras vārti, “Sabres” grauj čempionus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 7:2 (1:0, 2:2, 4:0) sagrāva Vegasas “Golden Knights” vienību.

Girgensons šajā mačā 14 minūtēs un 25 sekundēs guva vārtus, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja piecus spēka paņēmienus, 75% iemetienu, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Pirmā perioda otrajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Džefs Skiners atklāja spēles rezultātu, net otrās trešdaļas 54. sekundē Dilans Kozenss mazākumā dubultoja pārsvaru.

Brendans Brisons otrajā minūtē vairākumā vienus vārtus atguva, taču piektajā minūtē Viljams Karlsons izlīdzināja rezultātu.

15. minūtē gan Zemgus Girgensons ar lielisku plaukstas metienu spēja vēlreiz izvirzīt vadībā Bufalo vienību. Šie arī izrādījās uzvaras vārti spēlē.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē “Sabres” kapteinis Kails Okposo dubultoja pārsvaru, bet Ouens Pauers septītajā minūtē izcēlās ar piektajiem Bufalo kluba vārtiem.

Keisijs Mitelstadts 13. minūtē realizēja “Sabres” skaitlisko pārsvaru, panākot 6:2, bet 18. minūtē Dilans Kozinss ar saviem otrajiem vārtiem mazākumā šajā mačā pielika punktu spēlei.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 22 no 24 “Golden Knights” metieniem, bet Logans Tompsons tika galā ar 28 no 35 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 43 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem.

“Sabres” 61 mačā izcīnījuši 62 punktus un atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Golden Knights” ar 73 punktiem 61 cīņā ieņem sesto pozīciju Rietumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 4. martā mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Vinipegas “Jets”.