Girgensonam trīs spēka paņēmieni uzvarā pret “Canucks” (VIDEO)

Zemgus Girgensons, hokejazinas.com

Zemgus Girgensons | Foto: NHL.com

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” viesos ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Vankūveras “Canucks”.

Girgensons uz ledus aizvadīja 12 minūtes 42 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un izpildīja trīs spēka paņēmienus. Zemgus laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda otrajā minūtē rezultātu Bufalo “Sabres” labā atklāja Keisijs Mitelstats. Otrā mača nogriežņa trešajā minūtē rezultātu izlīdzināja J.T. Millers. Šo vārtu guvumu tiesnešiem ilgi nācās pārbaudīt, jo nebija skaidrs, vai ripa tiešām šķērsoja vārtu līniju.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Džefs Skiners atkal vadībā izvirzīja “Sabres”. Arī šī vārtu guvuma video atkārtojumu ilgi nācās pārbaudīt, jo nebija skaidrs, vai Rasmuss Dalīns bija ieslidojis zonā pirms ripas. Tiesneši nevarēja simtprocentīgi noteikt, vai Dalīns bija pārslidojis zilo līniju, tāpēc vārti tika ieskaitīti. Perioda vidū Vankūveras komandas kapteinis Bo Horvāts izlīdzināja rezultātu vairākumā.

Trešajā periodā komandas vārtus neguva, bet papildlaikā Rasmuss Dalīns jau pirmajā minūtē pārspēja Tečeru Demko, atnesot uzvaru “Sabres”.

Tečers Demko tika galā ar 26 no 29 “Sabres” metieniem, bet Kregs Andersons tika galā ar 30 no 32 “Canucks” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon 37 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

63 spēlēs Bufalo vienība nopelnījusi 52 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē. Vankūveras “Canucks” šobrīd ir 11. vietā Rietumu konferencē ar 64 punktiem 68 mačos.