Girgensonam trīs metieni “Sabres” zaudējumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) mājās piekāpās Monreālas “Canadiens” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13:11 minūtes, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, divreiz atņēma pretspēlētājam ripu, uzvarēja 29% iemetienu un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 14. minūtē “Canadiens” uzbrucējs Brendans Galagers atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas pirmajā minūtē vairākumā Džefs Skiners panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Keidens Gule vēlreiz izvirzīja vadībā “Canadiens”, taču Dilans Kozenss 13. minūtē atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Džošs Andersons trešās trešdaļas 17. minūtē vēlreiz deva priekšrocību Monreālas klubam un Girgensona klubam atspēlēties neizdevās.

Semjuels Montembo atvairīja 43 no 45 “Sabres” metieniem, bet Ēriks Komrijs tika galā ar 31 no 34 “Canadiens” raidījumiem.

Zemgus Girgensons šosezon septiņos mačos guvis divus vārtus. “Sabres” šosezon septiņās spēlēs izcīnījuši astoņus punktus un atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Sabres” paredzēta 30. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Čikāgas “Blackhawks”.