Girgensonam trīs metieni, “Sabres” uzvar sezonas pirmo maču (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” mājās ar rezultātu 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) izcīnīja uzvaru pār Otavas “Senators” vienību.

Zemgus Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12:42 minūtes, trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Latvijas uzbrucējs spēja uzvarēt 67% iemetienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 11. minūtē mača rezultātu atklāja Otavas “Senators” kapteinis Breidijs Tkačuks.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē izlīdzinājumu panāca Džons Džeisons Peterka, bet astotajā minūtē Rasmuss Dalīns jau vadībā izvirzīja “Sabres” klubu.

Trešā mača nogriežņa pēdējā minūtē “Sabres” uzbrucējs Viktors Olofssons spēja iemest divas ripas tukšos “Senators” vārtos un Girgensona klubs izcīnīja uzvaru.

Kregs Andersons atvairīja 35 no 36 “Senators” metieniem, bet Antons Forsbergs tika galā ar 32 no 34 “Sabres” raidījumiem.

Nākamais mačs Bufalo klubam jau rīt plkst. 20:00 pēc Latvijas laika pret Rūdolfa Balcera pārstāvēto Floridas “Panthers” vienību.