Girgensonam trauma, “Sabres” atspēlējas un uzvar “Kings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 5:3 (1:3, 2:0, 2:0) apspēlēja Losandželosas “Kings” vienību.

Girgensons šajā spēlē uz laukuma atradās tikai vienu minūti un vienu sekundi, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu. Bufalo “Sabres” ziņo, ka Zemgus guvis ķermeņa augšdaļas traumu, kā rezultātā viņam nācās pāragri pamest spēli.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Kings” kapteinis Anže Kopitārs atklāja mača rezultātu, bet Džons Džeisons Peterka sestajā minūtē panāca neizšķirtu.

23 sekundes vēlāk Adrians Kempe vēlreiz izvirzīja vadībā Losandželosas vienību, bet Pjērs Lūks Dubuā desmitajā minūtē vairākumā dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Džons Džeisons Peterka vienus vārtus atguva, bet Džeks Kvins 11. minūtē izlīdzināja rezultātu.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Alekss Taks jau izvirzīja vadībā “Sabres”, bet Dilans Kozenss devītajā minūtē panāca 5:3 viesu labā. Šo pārsvaru Bufalo vienībai arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Devons Levi atvairīja 37 no 40 “Kings” metieniem, bet Kems Talbots tika galā ar 33 no 38 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 31 spēlē ticis pie četriem vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 46 punktiem 48 spēlēs atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Kings” ar 53 punktiem 45 cīņās ieņem septīto pozīciju Rietumu konferencē un NHL.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 27. janvārī viesos plkst. 23:00 pēc Latvijas laika pret Sanhosē “Sharks”.