Girgensonam pozitīva lietderība, “Sabres” pieveic “Senators” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 5:3 (3:1, 1:0, 2:1) uzvarēja Otavas “Senators” vienību.

Girgensons šajā spēlē 11 minūtēs un 19 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Džons Džeisons Peterka atklāja mača rezultātu, taču 16. minūtē Vladimirs Tarasenko panāca izlīdzinājumu.

18. minūtē Teidžs Tompsons vēlreiz izvirzīja vadībā Bufalo vienību, bet 20. minūtē Tompsons vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Peitons Krebss palielināja “Sabres” priekšrocību līdz trim ripām, taču trešā mača nogriežņa 43. sekundē Klods Žirū vienus vārtus atguva.

12. minūtē Žirū spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, bet trīs sekundes pirms pamatlaika beigām Dilans Kozenss pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Senators” vārtos.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 25 no 28 “Senators” metieniem, bet Antons Forsbergs pirms nomaiņas tika galā ar sešiem no septiņiem “Sabres” raidījumiem. Jonass Korpisalo apstādināja 21 no 24 atlikušajiem metieniem.

Girgensons šosezon 24 spēlēs ticis pie trim vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 40 punktiem 42 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē, bet “Senators” ar 28 punktiem 37 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamo spēlo Girgensona klubs aizvadīs 13. janvārī mājās plkst. 23:00 pēc Latvijas laika pret Teodora Bļugera Vankūveras “Canucks”.