Girgensonam pozitīva lietderība, “Sabres” atstāj sausā tiešos konkurentus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 4:0 (0:0, 3:0, 1:0) apspēlēja Ņujorkas “Islanders” vienību.

Girgensons šajā mačā spēlēja pirmajā maiņā ar Teidžu Tompsonu un Aleksu Taku, un uz ledus pavadīja 13 minūtes un 42 sekundes.

Uzbrucējs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja visus iemetienus, kuros piedalījās, kā arī atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē “Sabres” uzbrucējs Viktors Olofsons vairākumā atklāja spēles rezultātu.

Dilans Kozenss devītajā minūtē dubultoja pārsvaru, bet Zeks Bensons desmitajā minūtē panāca 3:0 Bufalo kluba labā.

Trešā mača nogriežņa 16. minūtē Zeks Bensons pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Islanders” vārtos.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja katru no 21 “Islanders” metiena, bet Iļja Sorokins tika galā ar 33 no 36 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šosezon 49 spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

“Sabres” uzvarējuši trīs spēles pēc kārtas, 67 mačos izcīnījuši 69 punktus un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē, bet “Islanders” ar 72 punktiem 65 cīņās ierindojas astotajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 16. martā viesos plkst. 18:30 pēc Latvijas laika pret Detroitas “Red Wings” vienību.