Girgensonam piektie vārti sezonā, “Sabres” divreiz atspēlējas un uzvar “Canadiens” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 3:2 (0:1, 3:1, 0:0) uzvarēja Monreālas “Canadiens” vienību.

Girgensons šajā mačā 11 minūtēs un 24 sekundēs guva vārtus, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un laukumu atstāja ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 13. minūtē “Canadiens” aizsargs Ārbers Šekajs atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Zemgus Girgensons panāca izlīdzinājumu.

Džeidens Struble septītajā minūtē vēlreiz izvirzīja vadībā “Canadiens”, taču desmitajā minūtē Džefs Skiners vairākumā vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

Alekss Taks 19. minūtē mazākumā panāca 3:2 Bufalo vienības labā, ko Girgensona klubs arī noturēja līdz mača noslēgumam.

Uko-Peka Lūkonens atvairīja 29 no 31 “Canadiens” metiena, bet Semjuels Montembo tika galā ar 20 no 23 “Sabres” raidījumiem.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 38 spēlēs ticis pie pieciem vārtu guvumiem.

“Sabres” 56 mačos izcīnījuši 54 punktus un atrodas 13 vietā Austrumu konferencē, bet “Canadiens” ar 52 punktiem 56 cīņās ierindojas 14. pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Girgensona klubam paredzēta 24. februārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets”.